🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hosking Area Rug
| Collection: | Hosking |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $59.00
Hosking Area Rug—
$59.00
More Images












Hosking Area Rug
| Collection: | Hosking |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hosking |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























