🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hornbeak Premium Wool 8' Round Rug - Clearance
| Collection: | Hornbeak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Camel, Light Brown, Mustard, Lime Green, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $284.70
Original: $949.00
-70%Hornbeak Premium Wool 8' Round Rug - Clearance—
$949.00
$284.70More Images




Hornbeak Premium Wool 8' Round Rug - Clearance
| Collection: | Hornbeak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Camel, Light Brown, Mustard, Lime Green, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hornbeak |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Camel, Light Brown, Mustard, Lime Green, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























