🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hordville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hordville |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Medium Gray, Black, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $89.70
Original: $299.00
-70%Hordville Area Rug - Clearance—
$299.00
$89.70More Images


Hordville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hordville |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Medium Gray, Black, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hordville |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple, Medium Gray, Black, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























