🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Horasan Area Carpet - Clearance
| Collection: | Horasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Light Brown, Light Gray, Medium Brown, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 65% Viscose, 35% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.14" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Horasan Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Horasan Area Carpet - Clearance
| Collection: | Horasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Light Brown, Light Gray, Medium Brown, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 65% Viscose, 35% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.14" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Horasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray, Light Brown, Light Gray, Medium Brown, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 65% Viscose, 35% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.14" |























