🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Homer Area Rug - Clearance
| Collection: | Homer |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
$14.70
Original: $49.00
-70%Homer Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Homer Area Rug - Clearance
| Collection: | Homer |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Homer |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























