🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Holyoke Area Rug - Clearance
| Collection: | Holyoke |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Mustard, Charcoal, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Holyoke Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Holyoke Area Rug - Clearance
| Collection: | Holyoke |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Mustard, Charcoal, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Holyoke |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Mustard, Charcoal, Light Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |























