🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Holtsville Abstract Ivory Thick Rug
| Collection: | Holtsville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Ivory, Dark Brown, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Holtsville Abstract Ivory Thick Rug—
$69.00
$20.70More Images










Holtsville Abstract Ivory Thick Rug
| Collection: | Holtsville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Ivory, Dark Brown, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Holtsville |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Ivory, Dark Brown, Gold |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























