🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Holmwood Area Carpet - Clearance
| Collection: | Holmwood |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Holmwood Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images






Holmwood Area Carpet - Clearance
| Collection: | Holmwood |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Holmwood |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Gray, Light Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























