🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Holi-2300 Boutique Washable Rug
| Collection: | HOLI |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Aqua, Light Blue, Yellow, Light Gray, Lime Green, Pink |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Holi-2300 Boutique Washable Rug—
$49.00
$14.70More Images















Holi-2300 Boutique Washable Rug
| Collection: | HOLI |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Aqua, Light Blue, Yellow, Light Gray, Lime Green, Pink |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | HOLI |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Aqua, Light Blue, Yellow, Light Gray, Lime Green, Pink |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























