🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hindley Area Rug - Clearance
| Collection: | Hindley |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $59.00
Hindley Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images









Hindley Area Rug - Clearance
| Collection: | Hindley |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hindley |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |























