🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hilotongan Plush Abstract Area Rug
| Collection: | Hilotongan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $89.00
Hilotongan Plush Abstract Area Rug—
$89.00
More Images









Hilotongan Plush Abstract Area Rug
| Collection: | Hilotongan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hilotongan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























