🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hillsby Area Rug - Promo
| Collection: | Hillsby |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Hillsby Area Rug - Promo—
$39.00
$11.70More Images













Hillsby Area Rug - Promo
| Collection: | Hillsby |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hillsby |
|---|---|
| Colors: | Teal, Burgundy, Mustard, Medium Gray, Burnt Orange, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























