🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hillisburg Premium Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Hillisburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Rust, Beige, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $259.00
Hillisburg Premium Wool Carpet - Clearance—
$259.00
More Images





Hillisburg Premium Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Hillisburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Rust, Beige, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hillisburg |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Rust, Beige, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























