🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hila Area Rug - Clearance
| Collection: | Hila |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $39.00
Hila Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images




Hila Area Rug - Clearance
| Collection: | Hila |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hila |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























