🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hija Cream High-Low Area Rug
| Collection: | Hija |
|---|---|
| Colors: | Beige, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $39.00
Hija Cream High-Low Area Rug—
$39.00
More Images













Hija Cream High-Low Area Rug
| Collection: | Hija |
|---|---|
| Colors: | Beige, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hija |
|---|---|
| Colors: | Beige, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























