🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Highpoint Tasseled Jute Rug - Clearance
| Collection: | Highpoint |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $49.00
Highpoint Tasseled Jute Rug - Clearance—
$49.00
More Images













Highpoint Tasseled Jute Rug - Clearance
| Collection: | Highpoint |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Highpoint |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 3.5" |























