🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hickson Carpet - Clearance
| Collection: | Hickson |
|---|---|
| Colors: | Pale Pink, Charcoal, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $69.00
Hickson Carpet - Clearance—
$69.00
More Images






Hickson Carpet - Clearance
| Collection: | Hickson |
|---|---|
| Colors: | Pale Pink, Charcoal, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hickson |
|---|---|
| Colors: | Pale Pink, Charcoal, Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























