🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hiattville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hiattville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Light Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Hiattville Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images




Hiattville Area Rug - Clearance
| Collection: | Hiattville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Light Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hiattville |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Light Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























