
Hevel Blue Area Rug
| Collection: | Hevel |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images




Hevel Blue Area Rug
| Collection: | Hevel |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hevel |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























