🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hetland Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hetland |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Navy, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $89.00
Hetland Area Carpet - Clearance—
$89.00
More Images



Hetland Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hetland |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Navy, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hetland |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Navy, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























