🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hessa Blue Area Rug
| Collection: | Hessa |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Hessa Blue Area Rug—
$39.00
$11.70More Images




Hessa Blue Area Rug
| Collection: | Hessa |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hessa |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Slate Blue, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























