🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Herod Area Rug - Clearance
| Collection: | Herod |
|---|---|
| Colors: | Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Herod Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images





Herod Area Rug - Clearance
| Collection: | Herod |
|---|---|
| Colors: | Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Herod |
|---|---|
| Colors: | Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |























