🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Henton Area Rug - Clearance
| Collection: | Henton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Henton Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Henton Area Rug - Clearance
| Collection: | Henton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Henton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























