🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hemyock Premium Wool&Viscose Carpet - Clearance
| Collection: | Hemyock |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Hemyock Premium Wool&Viscose Carpet - Clearance—
$79.00
$23.70More Images









Hemyock Premium Wool&Viscose Carpet - Clearance
| Collection: | Hemyock |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hemyock |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























