🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Helotes Area Rug - Clearance
| Collection: | Helotes |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Helotes Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images










Helotes Area Rug - Clearance
| Collection: | Helotes |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Helotes |
|---|---|
| Colors: | Beige, Burgundy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























