🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hedon Wool Area Rug
| Collection: | Hedon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Charcoal, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Hedon Wool Area Rug—
$109.00
$32.70More Images










Hedon Wool Area Rug
| Collection: | Hedon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Charcoal, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hedon |
|---|---|
| Colors: | Camel, Tan, Charcoal, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |























