🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Heaton Red Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Heaton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Gray, Red, Dark Red, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Heaton Red Medallion Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Heaton Red Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Heaton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Gray, Red, Dark Red, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heaton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Gray, Red, Dark Red, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























