🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Heathsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Heathsville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Mustard, Camel, Orange, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Heathsville Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images



Heathsville Area Rug - Clearance
| Collection: | Heathsville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Mustard, Camel, Orange, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heathsville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Mustard, Camel, Orange, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























