🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Haynes Area Rug - Clearance
| Collection: | Haynes |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Linen |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Haynes Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images




Haynes Area Rug - Clearance
| Collection: | Haynes |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Linen |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Haynes |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Linen |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























