🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Haydock Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Haydock |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Steel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Haydock Wall Sconces - Clearance—
$119.00
$35.70More Images














Haydock Wall Sconces - Clearance
| Collection: | Haydock |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Steel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Haydock |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Translucent, Metallic Pewter, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Wall Sconce |
| Base Color: | Metallic - Nickel |
| Shade Material: | Steel |
| Shade Color: | White, Gray |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 4' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-12 |
| Bulb Wattage: | 60W |























