🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hawes Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Hawes |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Light Blue, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Hawes Faux Silk Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images












Hawes Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Hawes |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Light Blue, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hawes |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Light Blue, Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























