🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hatton Area Rug - Clearance
| Collection: | Hatton |
|---|---|
| Colors: | Camel, Light Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $131.70
Original: $439.00
-70%Hatton Area Rug - Clearance—
$439.00
$131.70More Images




Hatton Area Rug - Clearance
| Collection: | Hatton |
|---|---|
| Colors: | Camel, Light Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hatton |
|---|---|
| Colors: | Camel, Light Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























