🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hartshill Area Rug - Clearance
| Collection: | Hartshill |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Peach, Burnt Orange, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Hartshill Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Hartshill Area Rug - Clearance
| Collection: | Hartshill |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Peach, Burnt Orange, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hartshill |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Peach, Burnt Orange, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Cotton, 20% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3.5" |























