🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hardy Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hardy |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Beige, Light Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Hardy Area Carpet - Clearance—
$99.00
$29.70More Images



Hardy Area Carpet - Clearance
| Collection: | Hardy |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Beige, Light Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hardy |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Beige, Light Beige, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























