🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hansell Area Rug - Clearance
| Collection: | Hansell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ice Blue, Ivory, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Hansell Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Hansell Area Rug - Clearance
| Collection: | Hansell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ice Blue, Ivory, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hansell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ice Blue, Ivory, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Wool, 25% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























