🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hanoverton Area Rug - Clearance
| Collection: | Hanoverton |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Brown, Light Gray, Dark Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Hanoverton Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images




Hanoverton Area Rug - Clearance
| Collection: | Hanoverton |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Brown, Light Gray, Dark Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hanoverton |
|---|---|
| Colors: | Light Purple, Dark Brown, Light Gray, Dark Purple |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |























