🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hand Woven Leather Rag Rug
| Collection: | Quick |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Hand Woven Leather Rag Rug—
$59.00
$17.70More Images





Hand Woven Leather Rag Rug
| Collection: | Quick |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Quick |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Leather |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























