🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hammondsville Wool Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Hammondsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Dark Red, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Hammondsville Wool Rug - 2x3 Clearance—
$199.00
$59.70More Images




Hammondsville Wool Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Hammondsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Dark Red, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hammondsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Dark Red, Medium Brown, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 0.8" |























