🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Halyn Area Rug
| Collection: | Halyn |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.56" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Halyn Area Rug—
$49.00
$14.70More Images




Halyn Area Rug
| Collection: | Halyn |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.56" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Halyn |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Beige, Dark Brown, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.56" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 1" |























