🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Halstead Area Rug - Clearance
| Collection: | Halstead |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
$137.70
Original: $459.00
-70%Halstead Area Rug - Clearance—
$459.00
$137.70Halstead Area Rug - Clearance
| Collection: | Halstead |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Halstead |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























