🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Halling Area Rug - Clearance
| Collection: | Halling |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Halling Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Halling Area Rug - Clearance
| Collection: | Halling |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Halling |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
| Fringe Length: | 5" |























