🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hall Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Hall |
|---|---|
| Colors: | Sage, Black, Mustard, Burgundy, Olive, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Hall Clearance Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images



Hall Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Hall |
|---|---|
| Colors: | Sage, Black, Mustard, Burgundy, Olive, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hall |
|---|---|
| Colors: | Sage, Black, Mustard, Burgundy, Olive, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
| Fringe Length: | 1.5" |























