🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Haleiwa Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Haleiwa |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Green, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $139.00
Haleiwa Clearance Rug - Clearance—
$139.00
More Images







Haleiwa Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Haleiwa |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Green, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Haleiwa |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Green, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |























