🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Hagdan Thick Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Hagdan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.91" |
Select Title
From $49.00
Hagdan Thick Luxe Rug - Clearance—
$49.00
More Images







Hagdan Thick Luxe Rug - Clearance
| Collection: | Hagdan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.91" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hagdan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.91" |























