🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gwen Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Gwen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Gwen Washable Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Gwen Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Gwen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gwen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























