🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Guyton Area Carpet - Clearance
| Collection: | Guyton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $99.00
Guyton Area Carpet - Clearance—
$99.00
More Images








Guyton Area Carpet - Clearance
| Collection: | Guyton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Guyton |
|---|---|
| Colors: | Navy, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























