🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gungahlin Area Rug
| Collection: | Gungahlin |
|---|---|
| Colors: | Black, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $89.00
Gungahlin Area Rug—
$89.00
More Images







Gungahlin Area Rug
| Collection: | Gungahlin |
|---|---|
| Colors: | Black, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gungahlin |
|---|---|
| Colors: | Black, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























