🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gumberry Area Rug - Clearance
| Collection: | Gumberry |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory, Light Blue, Rust, Pink, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Gumberry Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Gumberry Area Rug - Clearance
| Collection: | Gumberry |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory, Light Blue, Rust, Pink, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gumberry |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory, Light Blue, Rust, Pink, Mustard |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























