🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gulliver Area Rug - Clearance
| Collection: | Gulliver |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Gulliver Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Gulliver Area Rug - Clearance
| Collection: | Gulliver |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gulliver |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























