🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Grimsby Wool Area Rug
| Collection: | Grimsby |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Purple, Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Grimsby Wool Area Rug—
$109.00
$32.70More Images











Grimsby Wool Area Rug
| Collection: | Grimsby |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Purple, Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Grimsby |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Dark Purple, Dark Brown, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 2.5" |























